O nás


CRIF Academy v České republice

CRIF Academy zahájila svoji činnost v České republice v březnu roku 2014. Navázala na vzdělávací platformu CRIF Academy v Itálii, která má pod hlavičkou naší společnosti CRIF již třináctiletou mezinárodní tradici. Již v prvním roce jsme zorganizovali 11 seminářů, které byly jejich účastníky vysoce hodnoceny, zejména pro odbornou fundovanost školitelů, unikátní přístup ke vzdělávání, možnost široké diskuze a výměny zkušeností. Proškoleno bylo téměř 300 účastníků.

CRIF Academy je komplexní vzdělávací program určený pro uživatele Bankovního (BRKI) a Nebankovního registru klientských informací (NRKI), registru poradců Elixír a obchodní partnery společnosti CRIF – Czech Credit Bureau, a. s.

Obsah je zaměřen na problematiku řízení rizik, prevence podvodů, využívání externích informačních zdrojů včetně úvěrových registrů, vymáhání pohledávek a insolvenční řízení, právních předpisů vztahující se k dané problematice.

Jednotlivá školení se dají využívat samostatně nebo je lze spojit do logických celků, čímž si zajistíte komplexnější vzdělávání v oblasti řízení rizika, prevence podvodů a úvěrových registrů.

Základní řada je určena pro pracovníky risk managementu (underwritery), verifikačních oddělení, pracovníky operačních rizik, fraud managementu, compliance, útvarů vymáhání, back office apod. Vybírat můžete ze standardní nabídky školení, v případě zájmu vytvoříme školení na míru požadavkům zákazníků. Školení lze uspořádat jak pro jednotlivé firmy, tak pro skupiny firem či pracovníků požadujících seminář na stejné téma.

Naším cílem je poskytovat kvalitní vzdělávání za rozumnou cenu. CRIF Academy využívá školitele z praxe, kteří jsou uznávaní ve svém oboru. Součástí profesionálního týmu jsou manažeři či specialisté z finančních institucí a renomovaní odborníci z oblasti práva.

Věříme, že naše akademie přispěje ke zvýšení odbornosti Vás a Vašich kolegů, a stane se tak standardní součástí vzdělávání manažerů i zaměstnanců.

CRIF Academy v Itálii

Vzdělávací platforma založená v naší mateřské společnosti CRIF v roce 2002 poskytuje vzdělávání manažerům a pracovníkům bank, finančních společností, pojišťoven a všem těm, kteří jsou v rámci svých organizací zapojeni do řízení úvěrových rizik, auditu, compliance, marketingu a rozvoje nových prodejních kanálů, a kteří chtějí zdokonalit své dovednosti. V průběhu let se stala oblíbeným prostředkem k osvojení si nových nástrojů a osvědčených postupů pro práci v současném ekonomickém prostředí.

Školení probíhají prezenční či elektronickou formou. Lektory jsou pracovníci společnosti CRIF, a proto tato platforma zahrnuje možnosti odborných konzultací v různých oblastech.

CRIF Academy v číslech

• 15 let zkušeností se školeními

• více než 10.000 hodin zaměřených na školení in-house nebo u zákazníků

• více než 4.500 případových studií diskutovaných na seminářích

• více než 35.000 lidí vyškolených v základních či odborných kurzech

• více než 1.000 hodin ročně věnovaných na přípravu lehce srozumitelných výukových materiálů vysoké kvality